Yerinde Üretim Hizmetimiz...


Miraç Catering, işletmenizde ücretsiz mutfak kurup, ücretsiz aşçı vererek, yerinizde üretimle personelinize ev yemekleri sunuyor.
İşletmenizin yemekhanesinde üretim için yatırım yapmak zorunda kalmayacaksınız. Çünkü; Miraç Catering, ihtiyaç olan demirbaşların (ocak,buzdolabı,fırın,araç-gereç vb.) tamamını  ücretsiz kurarak üretime hazır hale getirecektir. Yemekhanemizin bize teslim ettiğiniz takdirde, duvarların boyasından, masaların örtüsüne kadar tüm eksiklikler Miraç Catering, tarafından karşılanacak ve size fatura edilmeyecektir.İşletmenizde yapılan yemek sayesinde, yemeğin  geç kalma, soğuma, bayatlama  ve kalori kaybı  riski kalkarak, taze ev yemeği yiyebileceksiniz.Yemeğiniz işletmenizde yapılacağı için çalışanlarınız  kullanılan ürün markalarını  ve üretimi görerek huzurla yemeklerini yiyeceklerdir. Size özel menü listesi, gıda mühendislerimiz tarafından hazırlandıktan ve firmanızın yetkililerinden onay aldıktan sonra yürürlüğe girecektir. Miraç Catering, aşçılara, mesainiz boyunca işletmeniz mutfağında olacağından, misafirlerinize özel menü hazırlatabilecek ve mevcudunuz kaç olursa olsun mesai yemeklerinizi işletmenizde ürettirebileceksiniz. Size özel olarak istihdam ettiğimiz aşçılarımız sizleri tanıdıkça, damak tadınızı bularak daha verimli hizmet sunacaktır.
Yerinde üretim kullanılacak, su ve elektrik giderleri hariç diğer bütün giderler (temizlik ürünleri,demirbaş yatırımı,personel maaş,SGK vb.) Miraç Catering'e aittir.