Kampanyalarİşletmenize

ücretsiz mutfak kurup, ücretsiz aşçı vererek         

evinizdeki lezzeti işyerinize taşıyoruz. 

NASIL MI?

 **  Yemeğinizin işletmenizde üretilmesi için bir yatırım yapmayacaksınız çünkü MİRAÇ Catering ihtiyacınız     olan tüm demirbaşları (Buzdolabı,ocak fırın,araç-gereç vs.) ücretsiz kurarak mutfağınızı üretime hazır hale getiriyor.

     ** Yemekhanenizdeki masaların örtüsünden,duvarların boyasına kadar tüm eksiklikle MİRAÇ Cateringtarafından karşılanacak ve sizlere fatura edilmeyecektir

     **Yemek işletmenizde üretildiği için geç kalma,soğuma,bayatlama ve kalori kaybı riski tamamen ortadan kalkacak ve evinizdeki lezzete işyerinizde de ulaşacaksınız.

     **Personeliniz, üretilen yemek ve kullanılan ürün markalarını görebilecek ve yemeklerini huzurla yiyebilecekler.

     **Sadece size özel menü listesi gıda mühendislerimiz tarafından hazırlandıktan ve sizlerden onay alındıktan sonra yürürlüğe girecektir.

     **İşletmenize verdiğimiz aşçılarımız mesainiz boyunca mutfağınızda olacağından,misafirlerinize özel menühazırlatabilecek ve mevcut kaç kişi olursa olsun mesai yemeklerini ürettirebileceksiniz.

     **Aşçılarımız sizleri tanıdıkça, damak tadınızı tanıyarak daha verimli hizmet sunacaklardır.

     **Üretimde kullanılacak elektrik ve su giderleri hariç (temizlik ürünleri, personel maaş,SGK  vb.)MİRAÇ Catering tarafından karşılanacaktır.